eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Ekologicznie wyprodukowane

Drzewo kauczukowe znalazło całkiem nowe zastosowanie, a mianowicie używane jest do produkcji zabawek. Po długoletniej eksploatacji drzewa przy produkcji kauczuku (Kauczuk pozyskiwany jest z drzew w wieku pomiędzy 5 a 20-25 lat), jest ono wykorzystywane do produkcji  zabawek drewnianych.

Kids ABC

Drewno z kauczukowca jest mocne, wytrzymałe, łatwe w obróbce ,odporne na różnego rodzaju bakterie, zarazki i grzyby. Sprawia to, że jest nie tylko są to zabawki ekologiczne, ale również bezpiecznym dla dziecka oraz wytrzymałym surowcem do produkcji  zabawek drewnianych, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym Kids ABC.

Zabawki edukacyjne

 

Zabawki drewniane wykonane z tego drewna mają ładny wygląd , są odporne na zarysowania oraz nie pękają. Zabawki drewniane początkowo były wykonywane z Sosny, Brzozy lub Klonu, w chwili obecnej coraz częściej do produkcji zabawek producenci używają właśnie drewna pochodzącego ze zużytych kauczukowców.Drewno Kauczukowca również jest idealne do malowania ekologicznymi farbami o czym opowiemy w następnym artykule za tydzień, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy. 🙂

Kids ABC

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s