eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Drewniana edukacja twojego dziecka

Kiedy  przygotowujemy swoje dziecko na pierwszy dzień w szkole mamy nadzieję, że rozpocznie naukę, która będzie pasmem sukcesów. Zdarza się, że w rzeczywistości nasza pociecha jest niezwykle uzdolniona i nie ma żadnych problemów z przyswajaniem wiedzy . Niestety najczęściej wygląda to  inaczej, większość dzieci początki edukacji przechodzi z problemami . Pomocne w ich rozwiązywaniu mogą się okazać zabawki drewniane, które nie służą tylko do zabawy ale są też super narzędziem  edukacyjnym dla dziecka,  a także atrakcyjną formą przekazywania informacji.

zabawki ekologiczne

Nasze dziecko zaczynając uczęszczanie do przedszkola musi sprostać wielu oczekiwaniom: musi się nauczyć jak pracować w grupie , wykonywać swoje zadania w określonym czasie,  niezależnie od tego czy  lubi to czy nie, musi przebywać w narzuconej mu przez system klasowy określonej liczbie osób.Ile jest takich dzieci rozpoczynających naukę, które chętnie porzucają swoje pluszaki, samochodziki, lalki czy zabawki edukacyjne  i siadają z radością w szkolnych ławkach żeby tam w skupieniu spędzić godzinę lekcyjną.

Kids ABC.jpg

Brak sukcesów w szkole powoduje frustrację u dziecka, spowodowaną nowymi dla niego warunkami, oraz niezadowoleniem rodziców z braku rezultatów w nauce.

Oto jak możemy pomóc naszemu dziecku? Przede wszystkim należy uważnie wysłuchać i zrozumieć naszą pociechę co w rezultacie naświetli nam przyczyny  niepowodzeń dziecka w szkole, jak i poprawi nasze relacje z dzieckiem co w okresie szkolnym jest bardzo istotną rzeczą .

Po drugie: zakupić dziecku drewniane zabawki, które znajdują się w naszym sklepie Kids ABC dostępne na terenie całej Polski. To właśnie dzięki tym zabawkom wasze dziecko może zacząć odnosić sukcesy w szkole. Zabawki ekologiczne uczą cierpliwości, rozwijają percepcję, pamięć, koordynację wzrokowo ruchową, logiczne myślenie, pozwalają dziecku bawić się a jednocześnie kształtować słabiej rozwinięte umiejętności.

Zabawki drewniane

Nauczanie zabawkami drewnianymi odwołuje się do kilku zmysłów jednocześnie, dzięki temu każdy młody uczeń ma okazję rozwijać swoje gorzej wykształcone zmysły, oraz łatwiej  opanować zadawany materiał.

Stosując się do tych zaleceń z czasem zauważysz, że Twoje dziecko dzięki edukacyjnym właściwością drewnianych zabawek, zmieni się w pewnego siebie wszechstronnego ucznia, który osiągnie sukces w każdej dziedzinie.

Życzymy wszystkim rodzicom wyrozumiałości a dzieciom sukcesów w nauce.

W następnym naszym artykule dowiesz się o 10 łatwych sposobach na nauczenie dziecka alfabetu.

ZAPRASZAMY 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s