eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Drewniane kolejki tylko dla chłopców?

Dla kogo drewniane kolejki? Czy tylko dla chłopców?

 Stoi na stacji lokomotywa… ciężka ona.. – zdawałoby się, że to idealna zabawka dla chłopaków, ale nie tylko. Dziewczynki również spędzą świetnie czas bawiąc się drewnianymi kolejkami.

Kids ABC

Zabawki drewniane są w przepięknych kolorach i na pewno przypadną do gustu nie jednej małej damie. Ponadto dzieci mogą zaprojektować miasto na własny sposób. Nasze kolejki są wykonane z naturalnych materiałów, dzięki temu są to zabawki ekologiczne nadające się dla każdego malucha. Dzieciaki mogą same decydować co ich kolejki przewożą (może być to biżuteria, ubrania do salonów mody). W naszej ofercie znajdą Państwo kolejki miejskie, z motywem farmy oraz kolejki górskie.

Zabawki drewniane

Wszystkie zestawy można łączyć i rozszerzać w dowolny sposób poprzez taki sam standard torów. W bardzo prosty sposób można zagwarantować długie godziny świetniej zabawy naszym dzieciakom. Dziewczynki staną się zarządcami miast, wsi a nawet terenów górzystych, a chłopcy mogą wczuć się w role kolejarza i kierować w bezpieczny sposób ruchem kolejek. Podsumowując, kolejka to dobry wybór zarówno dla chłopców i dziewczynek.

Zabawki edukacyjne.jpg

Cała atmosfera wspólnego rozkładania na dywanie i układanie drewnianych torów to dla naszych pociech bez wątpienia frajda, a dla nas to okazja do spędzenia czasu z naszymi dzieciakami. Zarówno chłopacy jaki dziewczynki znajdą coś dla siebie podczas wspólnej zabawy.

Zabawki ekologiczne.jpg

Nasz sklep Kids ABC w swojej ofercie posiada szereg akcesoriów do rozbudowy infrastruktury kolejek przez parowozownie po myjnie dla pociągów.

Wszystkie sprzedawane przez nas zabawki są bezpiecznie i zaprojektowane tak, aby nie posiadały ostrych krawędzi. Użyte farby są w 100% ekologiczne.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s