eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Czy puzzle wpływają na rozwój dziecka?

Przy zakupie określonej zabawki , powinniśmy  się upewnić, aby kupowane przez nas zabawki ekologiczne oprócz ładnego wyglądu, również posiadały wartości rozrywkowe, oraz pełnią one funkcje edukacyjną. W trosce o prawidłowy rozwój naszego dziecka warto zainteresować się zakupem puzzli najlepiej drewnianych. Ponieważ są one bezpieczne dla mniejszych dzieci, oraz są to zabawki edukacyjne.

Zabawki drewniane

Przeprowadzone badania przez Uniwersytet w Chicago potwierdzają, że układanie puzzli ma  pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Badania te pokazują, że maluchy rozwijają się nie tylko intelektualnie, ale także  rozwijają swą wyobraźnie i spostrzegawczość.

Kids ABC

Kształcenie tych zmysłów, w przyszłości  przyniesie każdemu maluchowi wymierne wyniki. Między innymi przy rozwiązywaniu równań matematycznych i technicznych. Naturalne zdolności oraz talent naszych dzieci powinny być wspierane, poprzez odpowiednią zabawę w młodym wieku.

Zabawki ekologiczne.jpg

Badania przeprowadzone przez naukowców stwierdzają jednogłośnie, że dzieci bawiące się puzzlami od najmłodszych lat, nie zależnie od płci, łatwiej radzą sobie w rozwiązywaniu zadań wizualno – przestrzennych. Dodatkowo okazało się, że maluchy, które układają trudniejsze puzzle, będą radziły sobie z tymi zadaniami najlepiej. Wyniki tych badań, są dowodem na to, że puzzle są znakomitą formą rozwoju każdego dziecka.

Zabawki edukacyjnne

Zabawki drewniane takie jak drewniane puzzle dla dzieci od drugiego roku życia, można nabyć w naszym sklepie Kids ABC.

ZAPRASZAMY

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s