eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Nauka poprzez zabawę

Nauka poprzez zabawę! To może być naprawdę proste i przyjemne  Bardzo modne, zabawki ekologiczne, naturalne, edukacyjne. Często piękne, pomysłowe – tak! takie są zabawki drewniane.

zabawki ekologiczne.png

Chcielibyśmy państwu przedstawić zestaw znaków drogowych. Czy dzieci powinny znać podstawowe zasady ruchu drogowego? Oczywiście! Znajomość zasad poruszania się, przestrzegania znaków na pewno przyda się w prawdziwym życiu.

Kids ABC

Poprzez taka zabawę uświadomimy nasze pociechy o potencjalnych zagrożeniach, które mogą czychać na nie poza domem, a tym samym zmniejszy to nasze obawy i przestaniemy się zamartwiać o losy dziecka na zewnątrz. Taki zestaw to idealny sposób, żeby zachęcić dzieci do nauki poprzez zabawę. Nie wiesz jaki prezent podarować chłopczykowi? Zestaw znaków to idealny pomysł na prezent! Zamiast kolejnego autka możesz wybrać właśnie znaki drogowe. Dziecko będzie mogło tworzyć różne sytuacje na drodze np. naprawa autostrady ucząc się jednocześnie zachowania na drodze.

Zabawki drewniane

Drewniane zabawki? Piękne ale drogie… Czy warto w nie inwestować?  Trwałość, solidność wykonania, naturalne materiały. Po prostu nie stać nas na kupowanie tanich rzeczy, które szybko się psują. Przez to producent zmusza nas do kolejnego zakupu w krótkim czasie. Pamiętaj! Kupując zabawki edukacyjne, zwracajmy przede wszystkim uwagę na to, czy na opakowaniu znajduje się znak atestu CE, czyli deklaracja producenta, że produkt spełnia wymogi Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa i ekologii.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s