eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

Zabawki drewniane dla chłopaków

Obecnie moda na zabawki ekologiczne wykonane z drewna trwa, natomiast w sklepach nadal zobaczymy półki, które uginają się od plastikowych zabawek. Te przedmioty często nie są tanie, a ulegają znoszeniu znacznie szybciej. Warto zainteresować się zabawkami drewnianymi solidnie wykonanymi, które posłużą kilka ładnych lat. Jeśli już zdecydujesz się na zabawki drewniane to poniżej znajdziesz kilka propozycji dla chłopczyka.

zabawki-ekologiczne

Wiadomo, że podczas dzieciństwa u wszystkich chłopaków nie może zabraknąć samochodów. Te wykonane z plastiku mają ostre krawędzie i posiadają wiele drobnych elementów – jednym słowem są niebezpiecznie. My natomiast chcielibyśmy Państwu przedstawić samochód a w zasadzie ciężarówkę – auto składak, która nie tylko daje frajdę podczas zabawy ale również zmusza dziecko do logicznego myślenia. Nasze pociechy maja przebudowywać ciężarówkę, ponieważ jest to innowacyjna zabawka, która łączy elementy kreatywnej zabawy i zmysłu praktycznego. Z przygotowanych części można złożyć kilka propozycji dźwigów, maszyn budowlanych czy robota.

zabawki-drewniane

Kreatywna zabawka pozwala na montaż własnych konstrukcji oraz łączenie elementów z różnych zestawów. Drugą ciekawą propozycją są na pewno klocki. Klocki są jedynymi z najbardziej popularnych zabawek. Najpopularniejsze są te plastikowe lego, ale jeśli marzymy o powrocie do własnego dzieciństwa możemy zafundować dziecku drewniane kolorowe klocki do układania. Podczas układania przez naszego malucha różnych figur, możemy się przenieść w dawne czasy, kiedy klocki były miękkie w dotyku, pachniały lasem i przynosiły dużo radości.

goki

Zabawki drewniane są nie tylko super zabawkami ze względu na swoje wykonanie i trwałość. Są to też zabawki edukacyjne świetnie nadające się do poprawiania koordynacji, uczenia logicznego myślenia czy poprawy koncentracji. My jako rodzice możemy serdecznie polecić te produkty.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kidsabc.pl

Pozdrawiamy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s