eko zabawki · Kids ABC · Zabawki drewniane · Zabawki edukacyjne · Zabawki ekologiczne

KIEDY LOGO OZNACZA JAKOŚĆ

Jedną z takich firm, jest Bigjigs Toys, Goki oraz Small Foot. Są to producenci drewnianych zabawek. Ich zabawki są zwyczajnie nie do zajechania. Wiemy co mówimy, ich zabawki przetrwały nasze dzieciństwo. ( Niestety już wyrośliśmy). Warto zaznaczyć, że dzieci aniołkami są jedynie jak śpią. Dlatego zabawki powinny cechować się wysoką bezawaryjnością podczas przeróżnych zabaw.

kids-abc

Zabawki tych producentów cechują się wysoką jakością i trwałością. Nie są to tylko zabawki „for fun”, ale też zaprojektowane w taki sposób, żeby zainteresować dziecko i ukryć naukę podczas zabawy. Wysoka cena zabawki, przekłada się na jakość. Różne cechy (materiał, grubość, łączenie elementów), powodują, że zabawka nie będzie „na raz”, tylko „na zawsze”. Do tego ich zabawki dźwiękowe nie męczą.

zabawki-drewniane

Nie mają też poprzestawianych akcentów (przez co możemy sprawić prezent w postaci instrumentu bez obaw na zabawę nimi naszych pociech). Z pewnością te marki nie dość, że zapewnią naszym dzieciom mnóstwo wspomnień to pozwolą w przyjemny sposób na wdrożenie wiedzy, która przyda się w późniejszych latach tj czytanie, pisanie, liczenie. O mało których zabawkach można powiedzieć coś takiego.

zabawki-edukacyjne
Ciężko jednak ograniczyć się wyłącznie do tych firm i kupując zabawki czasami jednak nie patrzymy na firmę.

zabawki-ekologiczne

Czasami interesujemy się konkretnym rodzajem zabawki, ale zawsze stawiamy na jakość wykonania oraz na to żeby nie były to tylko zabawki i też nie tylko zabawki drewniane ale również zabawki ekologiczne, zabawki edukacyjne bezpieczne dla naszych pociech.

Pozdrawiamy Zespół Kids ABC

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s